Property Sale
Sale
$217,840
To:
Sq Ft2,336DeedBook 12355, Page 57048
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,433 | +0.2% |
| 2024 | $6,421 | -0.4% |
| 2023 | $6,448 | +1.8% |
| 2022 | $6,331 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
302 St.Thomas Drive
Residential
401 St.Thomas Drive
Residential
103 St.Thomas Drive
Residential
1001 Carlisle Road
Residential
406 St.Thomas Drive
Residential