Property Sale
Sale
$180,000
To:
Sq Ft1,492DeedBook 13341, Page 56660
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,900 | +0.2% |
| 2024 | $5,889 | -0.4% |
| 2023 | $5,914 | +1.8% |
| 2022 | $5,806 | +2.8% |
To:
Year Built: 2000
16 Brandywine Court
Residential
315 Shires Way
Residential
35 Brandywine Court
Residential
7 Brandywine Court
Residential
22 Brandywine Court
Residential