Skip to content

6411 Black Horse PikeEgg Harbor Township, NJ 08234

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 31, 1998

Property Information

Block1807
Lot46
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page5

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.1

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$157,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$157,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,283+0.2%
2024$5,273-0.4%
2023$5,295+1.8%
2022$5,199+2.8%
Property History

No events match the selected filters.