Property Sale
Sale
$175,000
To:
Sq Ft2,386DeedBook 14045, Page 19383
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,687 | +0.2% |
| 2024 | $8,671 | -0.4% |
| 2023 | $8,708 | +1.8% |
| 2022 | $8,550 | +2.8% |
To:
Year Built: 2005
8 Imperial Drive
Residential
214 East Kennedy Drive
Residential
3 Brielle Avenue
Residential
103 Tiffany Lane
Residential
30 Imperial Drive
Residential