Property Sale
Sale
$35,000
To:
DeedBook 13489, Page 58392
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,214 | +0.2% |
| 2024 | $1,212 | -0.4% |
| 2023 | $1,217 | +1.8% |
| 2022 | $1,195 | +2.8% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.