Skip to content

6696 Black Horse PikeEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Apr 11, 2000

Property Information

Block2015
Lot29
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$174,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$174,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,836+0.2%
2024$5,826-0.4%
2023$5,850+1.8%
2022$5,744+2.8%
Property History

No events match the selected filters.