Property Sale
Sale
$93,000
To:
Sq Ft903DeedBook 14702, Page 58907
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,585 | +0.2% |
| 2024 | $3,579 | -0.4% |
| 2023 | $3,594 | +1.8% |
| 2022 | $3,529 | +2.8% |
To:
Year Built: 2001
474 London Court Ii
Residential
460 London Court Ii
Residential
559 London Court Ii
Residential
560 London Court Ii
Residential
472 London Court Ii
Residential