Property Sale
Sale
$88,900
To:
Sq Ft944DeedBook 13265, Page 13923
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,740 | +0.2% |
| 2024 | $2,735 | -0.4% |
| 2023 | $2,747 | +1.8% |
| 2022 | $2,697 | +2.8% |
To:
Year Built: 1987
220 Heather Croft
Residential
161 Heather Croft
Residential
378 Heather Croft
Residential
140 Heather Croft
Residential
370 Heather Croft
Residential