Property Sale
Sale
$67,500
To:
Sq Ft972DeedBook 13810, Page 55486
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,928 | +0.2% |
| 2024 | $2,923 | -0.4% |
| 2023 | $2,935 | +1.8% |
| 2022 | $2,882 | +2.8% |
To:
Year Built: 1987
328 Heather Croft
Residential
348 Heather Croft
Residential
340 Heather Croft
Residential
324 Heather Croft
Residential
284 Heather Croft
Residential