Property Sale
Sale
$89,250
To:
Sq Ft719DeedBook 15343, Page 61018
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,012 | +0.2% |
| 2024 | $2,009 | -0.4% |
| 2023 | $2,017 | +1.8% |
| 2022 | $1,981 | +2.8% |
To:
Year Built: 1970
71a Oxford Village
Residential
43a Oxford Village
Residential
2a Oxford Village
Residential
59a Oxford Village
Residential
61a Oxford Village
Residential