Property Sale
Sale
$240,000
To:
Sq Ft1,794DeedBook 14545, Page 2024
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,513 | +0.2% |
| 2024 | $7,500 | -0.4% |
| 2023 | $7,531 | +1.8% |
| 2022 | $7,394 | +2.8% |
To:
Year Built: 2009
31 Imperial Drive
Residential
12 Balsam Lane
Residential
21 Balsam Lane
Residential
37 Imperial Drive
Residential
401 Sycamore Avenue
Residential