Property Sale
Sale
$220,125
To:
Sq Ft1,926DeedBook 14356, Page 69174
To:
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,318 | +0.2% |
| 2024 | $7,305 | -0.4% |
| 2023 | $7,336 | +1.8% |
| 2022 | $7,203 | +2.8% |
To:
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 2017
15 Gardenia Drive
Residential
3 Holden Court
Residential
204 Harvard Road
Residential
3 Gardenia Drive
Residential
16 Gardenia Drive
Residential