Property Sale
Sale
$315,000
To:
Sq Ft3,190DeedBook 12905, Page 78209
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,572 | +0.2% |
| 2024 | $9,555 | -0.4% |
| 2023 | $9,595 | +1.8% |
| 2022 | $9,421 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
305a Springfield Avenue
Residential
215 Springfield Avenue
Residential
305 Wythe Road
Residential
206 Walton Road
Residential
313 Wythe Road
Residential