Property Sale
Sale
$125,000
To:
DeedBook 6615, Page 66
To:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,438 | +0.2% |
| 2024 | $10,419 | -0.4% |
| 2023 | $10,463 | +1.8% |
| 2022 | $10,273 | +2.8% |
To:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.