Property Sale
Sale
$33,000
To:
Sq Ft1,312DeedBook 5826, Page 191
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,753 | +0.2% |
| 2024 | $4,744 | -0.4% |
| 2023 | $4,764 | +1.8% |
| 2022 | $4,678 | +2.8% |
To:
Year Built: 1995
3 Newall Avenue
Residential
1130 Ocean Hts Avenue
Residential
6039 English Creek Avenue
Residential
1 Kendall Drive
Residential
301 Booker Avenue
Residential