Property Built
Built
Year Built: 1979
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,542 | +0.2% |
| 2024 | $9,525 | -0.4% |
| 2023 | $9,565 | +1.8% |
| 2022 | $9,391 | +2.8% |
Year Built: 1979
5020 Fernwood Avenue
Residential
11 Rally Road
Residential
400 Sycamore Avenue
Residential
222 Peach Tree Lane
Residential
432 Sycamore Avenue
Residential