Property Sale
Sale
$325,000
To:
Sq Ft2,000DeedBook 12437, Page 94784
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,469 | +0.2% |
| 2024 | $7,456 | -0.4% |
| 2023 | $7,487 | +1.8% |
| 2022 | $7,351 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
27 Poppy Road
Residential
350 Sunflower Drive
Residential
340 Sunflower Drive
Residential
41 Poppy Road
Residential
24 Primrose Circle
Residential