Skip to content

4094 Tremont AvenueEgg Harbor Township, NJ 08234

Built 1966

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block3434
Lot48
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page10F

Building Details

Building Class16
Description1SF
Dwellings1
ZoningRG1
Sq Footage864
Acreage9.86

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$45,600
39%
Improvement Value:$71,300
61%
Total Assessment$116,900

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1966