Property Sale
Sale
$226,000
To:
Sq Ft2,256DeedBook 14250, Page 30985
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,946 | +0.2% |
| 2024 | $7,931 | -0.4% |
| 2023 | $7,965 | +1.8% |
| 2022 | $7,820 | +2.8% |
To:
Year Built: 2008
18 Olivia Drive
Residential
16 Olivia Drive
Residential
8 Tyler Drive
Residential
205 Blueberry Road
Residential
9 Tyler Drive
Residential