Property Sale
Sale
$97,500
To:
Sq Ft1,668DeedBook 14323, Page 57840
To:
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,544 | +0.2% |
| 2024 | $6,532 | -0.4% |
| 2023 | $6,559 | +1.8% |
| 2022 | $6,440 | +2.8% |
To:
From:
To:
Year Built: 1989
2100 Ocean Hts Avenue
Residential
5011 Fernwood Avenue
Residential
16 La Costa Drive
Residential
102 Carlsbad Court
Residential
5016 Fernwood Avenue
Residential