Skip to content

99 Hidden Creek LaneEgg Harbor Township, NJ 08234

Apartment

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 24, 2020

Property Information

Block4502
Lot4
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page12

Building Details

Building Class---
DescriptionAPARTMENTS
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.3

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$270,000
11%
Improvement Value:$2,288,700
89%
Total Assessment$2,558,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$85,819+0.2%
2024$85,665+509509.0%
2023$17+0.0%
2022$17-99.6%
Property History

No events match the selected filters.