Property Sale
Sale
$194,000
To:
Sq Ft1,599DeedBook 14471, Page 41933
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,145 | +0.2% |
| 2024 | $6,134 | -0.4% |
| 2023 | $6,159 | +1.8% |
| 2022 | $6,047 | +2.8% |
To:
Year Built: 1985
11 Malaron Circle
Residential
243 Pine Avenue
Residential
220 Virginia Avenue
Residential
17 Malaron Circle
Residential
131 Pine Avenue
Residential