Property Sale
Sale
$195,095
To:
Sq Ft2,074DeedBook 7386, Page 4565
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,673 | +0.2% |
| 2024 | $8,658 | -0.4% |
| 2023 | $8,694 | +1.8% |
| 2022 | $8,536 | +2.8% |
To:
Year Built: 2003
601 Central Avenue
Residential
312 Pond Road
Residential
44 Marsh Road
Residential
504 Cobblestone Court
Residential
409 Rustic Drive
Residential