Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,427 | +6.2% |
| 2024 | $4,169 | -0.4% |
| 2023 | $4,188 | +2.0% |
| 2022 | $4,107 | +3.0% |
Year Built: 1975
9 Beechnut Avenue
Residential
6513 Mill Road
Residential
6 Pinedale Avenue
Residential
104 Leap Street
Residential
3 Hollyberry Avenue
Residential