Skip to content

104 Explorer LaneEgg Harbor Township, NJ 08234

Built 1977

Last Sale Date
Oct 19, 2022

Property Information

Block5602
Lot23
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page23

Building Details

Building Class16
Description2SF
Dwellings1
ZoningRG1
Sq Footage1,880
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$76,300
34%
Improvement Value:$150,700
66%
Total Assessment$227,000

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1977