Property Sale
Sale
$218,900
To:
Sq Ft3,348DeedBook 7124, Page 3539
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,884 | +0.2% |
| 2024 | $10,864 | -0.4% |
| 2023 | $10,910 | +1.8% |
| 2022 | $10,712 | +2.8% |
To:
Year Built: 2001
211 Prancer Road
Residential
221 Prancer Road
Residential
145 Bridle Path Drive
Residential
115 Bridle Path Drive
Residential
203 Prancer Road
Residential