Skip to content

Swift AvenueEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Jul 19, 2018

Property Information

Block6001
Lot2.02
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page24

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningASO
Sq Footage---
Acreage20.56

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$441,700
5%
Improvement Value:$8,432,500
95%
Total Assessment$8,874,200

Sale
$0