Property Sale
Sale
$165,000
To:
Sq Ft1,804DeedBook 14316, Page 55524
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,588 | +0.2% |
| 2024 | $5,578 | -0.4% |
| 2023 | $5,601 | +1.8% |
| 2022 | $5,499 | +2.8% |
To:
Year Built: 1970
305 Newark Avenue
Residential
113 Jerome Avenue
Residential
102 Dover Avenue
Residential
105 Ohio Avenue
Residential
28 Dorset Avenue
Residential