Property Built
Built
Year Built: 2000
Year Built: 2000
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,257 | +0.2% |
| 2024 | $9,240 | -0.4% |
| 2023 | $9,279 | +1.8% |
| 2022 | $9,111 | +2.8% |
Year Built: 2000
To:
2 Devon Drive
Residential
553 Zion Road
Residential
517 Delaware Avenue
Residential
6 Maltby Court
Residential
101 Rochelle Lane
Residential