Property Sale
Sale
$310,000
To:
Sq Ft2,493DeedBook 11939, Page 12140
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,341 | +0.2% |
| 2024 | $8,326 | -0.4% |
| 2023 | $8,361 | +1.8% |
| 2022 | $8,210 | +2.8% |
To:
Year Built: 1969
213 Rosemarie Drive
Residential
1112 Berry Drive
Residential
1100 Marlou Avenue
Residential
110 Nancy Drive
Residential
115 Central Avenue
Residential