Property Sale
Sale
$314,000
To:
Sq Ft2,788DeedBook 14494, Page 49378
To:
From:
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,441 | +0.2% |
| 2024 | $10,422 | -0.4% |
| 2023 | $10,466 | +1.8% |
| 2022 | $10,276 | +6.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1998
40 Clover Hill Circle
Residential
21 Clover Hill Circle
Residential
305 Rosemarie Drive
Residential
30 Clover Hill Circle
Residential
18 Devon Drive
Residential