Skip to content

3069 Ocean Hts Avenue(Block 6601 Lot 6.01)Egg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block6601
Lot6.01
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page28

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$80,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$80,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,683+0.2%
2024$2,678-0.4%
2023$2,690+1.8%
2022$2,641+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0