Property Sale
Sale
$208,500
To:
Sq Ft1,566DeedBook 7564, Page 6734
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,919 | +0.2% |
| 2024 | $6,907 | -0.4% |
| 2023 | $6,936 | +1.8% |
| 2022 | $6,810 | +2.8% |
To:
Year Built: 2003
3 Rhonda Court
Residential
6 Stone Mill Court
Residential
14 Sturbridge Court
Residential
4 Stone Mill Court
Residential
1 Covered Bridge Court
Residential