Property Sale
Sale
$78,000
To:
Sq Ft3,332DeedBook 7259, Page 64148
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,121 | +0.2% |
| 2024 | $13,097 | -0.4% |
| 2023 | $13,152 | +1.8% |
| 2022 | $12,914 | +2.8% |
To:
Year Built: 2002
321 Island Lane
Residential
211 Mystic Drive
Residential
23 Whitewater Lane
Residential
24 Whitewater Lane
Residential
22 English Lane
Residential