Property Sale
Sale
$535,000
To:
DeedBook 15462, Page 31548
To:
To:
Year Built: 2004
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,702 | +5.5% |
| 2024 | $11,089 | -0.4% |
| 2023 | $11,135 | +1.8% |
| 2022 | $10,933 | +2.8% |
To:
To:
Year Built: 2004
To:
106 Savannah Circle
Residential
70 Marshall Drive
Residential
5 Marshall Drive
Residential
308 Island Lane
Residential
94 Marshall Drive
Residential