Skip to content

1546 Mays Landing S.P.RdEgg Harbor Township, NJ 08234

Built 1965

Last Sale Date
Nov 18, 2024

Property Information

Block7401
Lot33
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page24

Building Details

Building Class16
DescriptionCHURCH
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,892
Acreage9.93

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$42,200
4%
Improvement Value:$983,800
96%
Total Assessment$1,026,000

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1965