Property Sale
Sale
$396,550
To:
DeedBook 14834, Page 40423
To:
From:
To:
To:
Year Built: 1999
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,447 | +0.2% |
| 2024 | $12,424 | -0.4% |
| 2023 | $12,476 | +1.8% |
| 2022 | $12,250 | +8.4% |
To:
From:
To:
To:
Year Built: 1999
To:
9 Lees Lane
Residential
7093 English Creek Avenue
Residential
4 Manchester Court
Residential
412 Pine Avenue
Residential
416 Pine Avenue
Residential