Foreclosure Case F-032018-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,853 | +0.2% |
| 2024 | $4,845 | -0.4% |
| 2023 | $4,865 | +1.8% |
| 2022 | $4,777 | +2.8% |
To:
Year Built: 1960
1310 Mays Landing S.P.Rd
Residential
282 Asbury Road
Residential
1 Lida Avenue
Residential
176 Asbury Road
Residential
1378 Mays Landing S.P.Rd
Residential