Property Sale
Sale
$138,000
To:
Sq Ft1,080DeedBook 12226, Page 34343
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,951 | +0.2% |
| 2024 | $2,945 | +0.6% |
| 2023 | $2,928 | +0.6% |
| 2022 | $2,912 | +0.4% |
To:
Year Built: 1980
8 Toni Lynn Ct
Residential
36 Toni Lynn Ct
Residential
5 Toni Lynn Ct
Residential
14 Toni Lynn Ct
Residential
15 Toni Lynn Ct
Residential