Property Sale
Sale
$95,000
To:
Sq Ft1,014DeedBook 13134, Page 23370
To:
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,903 | +0.2% |
| 2024 | $2,898 | +0.5% |
| 2023 | $2,883 | +0.5% |
| 2022 | $2,869 | +0.4% |
To:
Year Built: 1973
37 Rose Rita Terr
Residential
5 Rose Rita Terr
Residential
17 Toni Lynn Ct
Residential
20u Deborah Ln
Residential
49 Michael Rd
Residential