Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,801 | +3.4% |
| 2024 | $15,277 | +2.6% |
| 2023 | $14,883 | +0.7% |
| 2022 | $14,784 | +1.2% |
Year Built: 1992
9 Hallberg Avenue
Residential
5 Hallberg Avenue
Residential
224 S Prospect Avenue
Residential
10 Redwood Street
Residential
196 E Johnson Avenue
Residential