Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,994 | +3.5% |
| 2024 | $8,688 | +2.7% |
| 2023 | $8,457 | +0.7% |
| 2022 | $8,399 | +1.2% |
Year Built: 1946
61 Highland Avenue
Residential
45 Pleasant Avenue
Residential
52 Brookview Terrace
Residential
50 Brook Street
Residential
123 Hillside Avenue
Residential