Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 8088, Page 964
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,525 | +3.4% |
| 2024 | $8,242 | +2.6% |
| 2023 | $8,029 | +0.7% |
| 2022 | $7,976 | +1.2% |
Year Built: 1923
20 S Summit Street
Residential
38 Grove Street
Residential
158 Fourth Street
Residential
94 Phelps Avenue
Residential
141 Harcourt Avenue
Residential