Property Sale
Sale
$430,000
DeedBook 9200, Page 310
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,039 | +3.4% |
| 2024 | $16,474 | +2.6% |
| 2023 | $16,049 | +0.7% |
| 2022 | $15,942 | +1.2% |
Year Built: 1939
92 John Place
Residential
16 Henrietta Avenue
Residential
91 Lee Place
Residential
121 Vreeland Avenue
Residential
107 Highgate Terrace
Residential