Property Sale
Sale
$75,000
DeedBook 8019, Page 72
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,780 | +3.4% |
| 2024 | $9,456 | +2.6% |
| 2023 | $9,212 | +0.7% |
| 2022 | $9,151 | +1.2% |
Year Built: 1927
75 S Franklin Avenue
Residential
84 Somers Avenue
Residential
80 Smith Avenue
Residential
115 Williamson Road
Residential
43 E Central Avenue
Residential