Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2012 | $6,878 | -1.7% |
| 2011 | $6,996 | +3.3% |
| 2010 | $6,776 | +3.6% |
| 2009 | $6,541 | -1.6% |
Year Built: 1953
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.