Property Sale
Sale
$235,000
From:
To:
DeedBook 5126, Page 500NU CodeEstate / executor (10)Recorded11/16/2023
From:
To:
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,431 | +3.1% |
| 2024 | $4,297 | — |
From:
To:
Year Built: 1929
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.