Property Sale
Sale
$565,000
From:
To:
DeedBook 7739, Page 995Recorded10/19/1994
From:
To:
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $29,974 | +3.1% |
| 2024 | $29,067 | +3.1% |
| 2023 | $28,189 | +2.7% |
| 2022 | $27,458 | +0.9% |
From:
To:
Year Built: 1911
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.