Property Sale
Sale
$410,000
Sq Ft1,076DeedBook 5623, Page 1263Recorded10/17/2025
Year Built: 1991
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,653 | +3.1% |
| 2024 | $6,452 | — |
Year Built: 1991
11 Presidential Drive
Residential
59 Presidential Drive
Residential
12 Coriander Way
Residential
51 Coriander Way
Residential
71 Presidential Drive
Residential