Property Sale
Sale
$430,000
From:
To:
DeedBook 1834, Page 1890Recorded1/8/2015
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,065 | +3.1% |
| 2024 | $11,699 | +3.1% |
| 2023 | $11,346 | +2.7% |
| 2022 | $11,052 | +0.9% |
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.